مهاجرت به روسیه

روسیه Russia
مهاجرت به روسیه

روسیه دارای بیشترین سرزمین و منابع طبیعی دنیا ،دارای بزرگترین ذخایر جنگلی و آب شیرین جهان است و صدها تن از مشاهیر و نویسندگان و دانشمندان در هر حوزه علوم انسانی و علوم دیگر در این خاک پرورش یافته است

دولت روسیه یا فدراسیون روسیه، پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال ۱۹۹۱ تشکیل شد. انتقال و تغییر سریع آن به یک سیستم بازار آزاد اقتصادی از لحاظ اقتصادی فاجعه بار بود، زیرا بیکاری و تورم افزایش یافت؛ با این حال، روسیه پیشرفت قابل توجهی در دهه های بعد داشت و امروزه یکی از سریعترین اقتصادهای رو به رشد در جهان است.

روسیه ذخایر فسیلی و ذخایر معدنی بسیار زیاد دارد.روسیه دارای بیشترین تعداد فارغ التحصیلان تحصیلات عالی در اروپا است؛ با توجه به بسیاری از مؤسسات آموزش عالی که با سابقه طولانی در علوم و فن آوری و محیط زیست دانشگاهی مواجه هستند، مرکز بزرگ تحقیقاتی است. اکثر مهاجران به روسیه از سوی دیگر کشورهای اوراسیایی میباشد ، فرصت ها بسیار زیادی در زمینه های صنعتی، اموزشی و نیروی کار در این کشور بسیار زیبا و تاریخی وجود دارد جریان عظیم مبادلات فرهنگی از دوران فروپاشی شوروی با کشورهای غربی باز شده است. و همچنین فرصت های تجاری بسیار گسترده است.

شهر مسکو

مسکو اخیرا به عنوان گران ترین شهر برای اقامت در خارج از کشور شناخته شده و شهر هیا از قبیل سنپترزبورگ بسیار گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و به شهر هنر و اوپرا معروف است . بسیاری از جوامع بومی و روستایی روسیه کمتر توسعه یافته اند و مسافران داوطلب می توانند در آن جا برای خود کار رضایت بخشی پیدا کنند. در روسیه حدود به ۱۰۰ زبان مختلف صحبت می شود، اما زبان روسی در سراسر کشور رسمیت دارد و توسط اکثریت مردم صحبت می شود. با استفاده از اسکریپت سیریلیک نوشته میشود و به طرز شگفتانگیزی غیر دیالکتیک است، با توجه به محدوده آن یک زبان علمی گسترده که بیش از ۲۵٪ از ادبیات علمی جهان به این زبان منتشر شده است. زبان انگلیسی معمولا به عنوان زبان دوم یاد می شود، و زبان های اقلیت، تاتاری و آلمانی در رده های بعدی جمعیت زبانی قرار میگیرند .

مهاجرت به روسیه

دلایل مهاجرت :

اگر تصمیم گرفته اید که به کشوری مهاجرت کنید یا جذب ان کشور شده اید یا از ان کشور رانده شد اید و یا شرایطی پیش امده که به نظر مهاجرت تصمیم عقلانی و خوبی میباشد.حال نتیجه ی دلایل بالا یک چیز بیشتر نیست و ان هم تصمیصم به مهاجرت

اگر شما تصمیم گرفته اید به یک کشور با اب و هوای بسیار متنوع و وسیع مهاجرت نمایید و اهل تجارت و بازرگانی هستین روسیه بهترین گزینه برای شما میباشد .

اگر تصمیم گرفتین که روسیه را به عنوان مقصد نهایی مهاجرت انتخاب نمایید ، شما بهترین تصمصیم را  هم از لحاض هزینه و هم از لحاض رفاه گرفته اید .روسیه از بیرون یا از محیط خارجی کشوری خشن به نظر میرسد ولی روسیه کشور شگفت انگیزی است و تک تک شهر های ان ارزش دیدن  دارد ، و اب هوای بسیار سرد سیبری تا بسیار معتدل اروپایی را شامل میشود. و بسیار کشور پهناور و بزرگی است که از سمت شرق به اقیانوس اطلس و از سمت غرب به اروپا از شمال به قطب شمال و از جنوب به اسیای میانه هم مرز میباشد . شهر های با فرهنگ های مختلف و شهر هنری  مثل سنپترزبورگ که یکی از زیبا ترین شهر ها جهان محسوب میشود.

انواع مهاجرت و پر طرفدارترین انها

 

۱- مهاجرت از طریق تحصیل : که ویژه کسانی میباشد که میخواهند در دانشگاه های روسیه در هر رشته دلخواه خود تحصیل نماییند و فارغ التحصیل دانشگاه های روسیه باشند ، هزینه تحصیل در روسیه در مقایسه با کشور های مشابه ان زیاد نمیباشد و  رای مثال هزینه سالیانه برای تحصیل در دانشگاه مسکو ۳ تا ۴ هزار دلار میباشد و هزینه خابگاه برای یک نفر حدودا ۱تا ۲ هزار است هزینه های دیگر هم هست که هزینه های چشم گیری نمیباشد و میتوان با انها کنار امد.

.

از طریق تحصیل میتوان در روسیه اقامت تحصیلی و موقت دریافت کنید و برای ادامه تحصیل میتوان در همان جا اقدام نموده بعد از اتمام تحصیل میتوانید برای کار در کشور روسیه  درخواست کرده و اقامت دائم روسیه را دریافت کنید .مهاجرت از طریق تحصیل در روسیه یکی از ارزانترین مهاجرت ها محسوب میشود و مناسب برای جوانان و نوجوانان که دوست دارند در کشور روسیه تحصیل کنند و یا خانوادهای که دوست  دارند فرزندانشان در کشور روسیه تحصیل و اقامت بگیرند .

۲- دومین روش برای مهاجرت به روسیه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و یا خرید ملک در روسیه میباشد . شما میتوانید با خرید ملک با سرمایه مشخص اقامت در روسیه را دریافت نمایید . که این راه برای اشخاصی متاسب هست که میخواهند در کشور دیگری سرمایه گذاری نمایییند و اقامت ان کشور را بگیرند .از مزایای کشور روسیه میتوان به وسعت و منابع طبیعی غنی و پیشرفته در فناوری و نظام مالیاتی و ثبات سیاسی و اقتصادی ان کشور نام برد و سرمایه انسانی مناسبی که در دنیا مشهور میباشد  برای  اطلاع دقیق از این موضوع میتوانید با وکلای موسسه حقوقی بین المللی باران عدالت  در تماس باشید تا بهتر و راحت تر و مطمعن تر  در کشور روسیه سرمایه گذاری کنید و از مشاوره های ما استفاده نمایید.

۳-سومین روش مهاجرت  به روسیه از طریق کارافرینی میباشدکه مزایای خیلی زیادی را دولت روسیه برای این نوع کسب و کار در نظر گرفته و استقبال خیلی خوبی نیز از ان به عمل می اید . شما میتوانید از طریق کار افرینی در روسیه اقامت موقت و دائم از دولت ان کشور دریافت نمایید و از امکانات و مزایای ان بدون توجه به ملیت  استفاده نمایید.

۴- چهارمین روش برای مهاجرت به کشور پهناور روسیه از طریق تخصص کاری و دریافت ویزای کار میباشد که از طریق دعوتنامه از یک شرکت روسیه این پروسه بسیار اسان میباشد و راحت تر میتوانید اقامت روسیه دریافت کنید پس اگر مایل هستین و تخصص کاری خوبی دارین  رزومه خود را برای وکلای ما ارسال کنید تا برای شما دعوتنامه از بخش مربوطه ان اوکی شود تا با خیالت راحت مهاجرت نمایید.

مهاجرت به روسیه

شرایط کار  روسیه : قبل از شرایط کار باید به قانون  کار اشخاص خارجی در روسیه بپردازیم .

 

در روسیه اشخاص خارجی که میخواهند کار کنند باید یک مجوز کار از سازمان مربوطش دریافت نمایند  قبلا یعنی از تاریخ ۲007 به قبل  شما میتوانستید با کار یا با کا رافرینی  در روسیه اقامت ۱ ساله بگیرید ولی از تاریخ مذکور  به بعد شما بیش از ۹۰ روز  یا دوره ۱۲۸ روزه نمیتونید در کشور روسیه بمانید  باید خارج شوید .

ثبت شرکت در روسیه :

از میان شرکت های موجود بهترین شرکت برای تاسیس در روسیه شرکت با مسئولیت محدود میباشد . برای تاسیس شرکت و مدیر عامل بودن شما در ان شرکت شما نیاز به جواز کار دارین و برای همین شما به طور موقت یک  شخص روس را به عنوان مدیر عامل شرکت انتخاب مینمایید ، برای اطلاعات بیشتر در مورد پروسه ثبت  شرکت و مراحل و هزینه ها شما میتوانید با مشاوران موسسه حقوقی بین المللی باران عدالت تماس بگیرید.

مدارک و مدت زمان و پروسه ثبت شرکت در روسیه را در یک مقاله جداگانه  توضیح داده میشود .

 

برای مهاجرت به کشور روسیه شما میتوانید با کارشناسان همراه ثبت تماس بگیرد

 

مطالب مرتبط

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به یونان

مهاجرت به پرتغال